Ons Team

iDOE bestaat uit een enthousiast team met ieder zijn eigen expertise en kwaliteiten. We doen ons werk allemaal met hetzelfde doel: Activeren, Ontwikkelen en Verbinden. Of dat nu het matchen of informeren van vrijwilligers en organisaties is, of het organiseren van trainingen en workshops…We werken samen, anticiperen op behoeftes en zorgen voor kennisbevordering. Want het thema vrijwilligerswerk is onze passie en geeft ons energie.

Kirsten

Leader of the pack, teammanager. Een echte networker. Zakelijk, sociaal, enthousiast en serieus. Krijgt energie van het opzetten van nieuwe projecten. kirsten@i-doe.nl

Tamara

Vol enthousiasme gestart als Kennismakelaar en project manager inzake MBO71. Het nieuwe Maatschappelijk Betrokken Ondernemen platform gericht op het bedrijfsleven. tamara@i-doe.nl

Anke

Doet pr/communicatie/marketing. Stort zich erg graag op planningen. Werkt voor Oegstgeest en Zoeterwoude. Ze komt altijd met leuke creatieve ideeën.
anke@i-doe.nl

Annemieke

Is onderdeel van team pr/communicatie/marketing. Maakt het liefst verhalen in tekst en beeld en werkt momenteel aan een magazine. Werkt voor Leiden en Zoeterwoude.
annemieke@i-doe.nl

Rob

Maakt dit jaar onderdeel uit van team pr/communicatie/marketing. Is een echte prater, schrijver en fotografeert. Doet de webredactie.
rob@i-doe.nl

Sophy

Je kunt Sophy wekelijks vinden op het Open Contactpunt. Daarnaast organiseert ze DoeBeurzen, die plaatsvinden in het kader van Project Door. sophy@i-doe.nl

Tessa

Contactpersoon voor de gemeente Oegstgeest. Houdt zich daarnaast ook bezig met allerlei zaken rondom jongeren en is eerste aanspreekpunt voor organisaties voor informatie & advies. tessa@i-doe.nl

Hilly

Met een leven lang ervaring in het sociale domein, weet Hilly veel over organisatiestructuren. Ze houdt zich bezig met de (coördinatie van) trainingen/workshops en bijeenkomsten, sociale activering /VIPP.
hilly@i-doe.nl

Lotte

Onze duizendpoot. Neemt de telefoon aan, regelt locaties, zit vaak op de mail, koopt in en zo meer. Is overal voor in. lotte@i-doe.nl

Katja

Werkt een dag in de week voor iDOE en is verder te vinden bij onze collega-organisatie in Voorschoten. Ze houdt zich bezig met Zoeterwoude en de Leidse Vrijwilligersprijs. Ook voor wensen en behoeftes rondom InCompany trainingen is zij het eerste aanspreekpunt. katja@i-doe.nl

Mariëtte

Onze techie. Cijfers, statistieken, html, formulieren. Ze pakt alles aan. Is doeltreffend, praktisch en vriendelijk.
mariette@i-doe.nl

John

Een sociaal figuur. Als John er is, is het altijd gezellig. Werkt ook nog als wijkopbouwwerker en houdt zich voor iDOE bezig met Leiderdorpse zaken en het Open Contactpunt.
john@i-doe.nl

Wat doet iDOE

  • Matchen: we matchen (potentiële) vrijwilligers en organisaties met het doel alle vrijwilligersvacatures te vervullen en de mensen op de best passende plek te plaatsen.
  • Workshops/ trainingen / thema en netwerkbijeenkomsten: we organiseren en verzorgen trainingen, workshops en themabijeenkomsten voor vrijwilligers, beroepskrachten, door vrijwilligers en beroepskrachten vanuit iDOE en Verder.
  • Informatie & advies: we ondersteunen organisaties en vrijwilligers bij allerlei vraagstukken rondom het werken met vrijwilligers of het doen van vrijwilligerswerk.
  • Promotie: we promoten en waarderen vrijwillige inzet middels cadeau-acties (link naar waarderingsactiepagina), campagnes, verhalen (link naar verhalen) evenementen (link naar agenda).
  • Maatschappelijk betrokken ondernemen: we koppelen maatschappelijke organisaties en bedrijven aan elkaar om maatschappelijk betrokken samen te werken en inspireren hen met voorbeelden uit de stad. Daarnaast proeven medewerkers van bedrijven zo aan vrijwilligerswerk waardoor we deze doelgroep uit dagen zich vaker vrijwillig in te zetten.
  • Iedereen doet mee (sociale activering): we willen dat iedereen mee doet in de samenleving en dat kan met vrijwilligerswerk. We bieden trajecten aan om je te begeleiden naar vrijwilligerswerk. Hierdoor bouw je een ritme op, ontdek je waar je goed in bent en wat je leuk vindt, doe je werkervaring op en/of leer je nieuwe mensen kennen. We ondersteunen organisaties in de begeleiding.
Inschrijven nieuwsbrief!